KATALOĞUMUZU İNDİRİN

KATALOG.pdf

Kataloğu indirmek için simgeye tıklayın

BİZ KİMİZ

Ensar Plastik San. ve Tic. Ltd Şti., 1994 yılında İstanbul Bahçelievler’de ufak bir atölye olarak plastik sektöründe üretime başlayan ve bu gün 3.000 m2 kapalı alanda günlük 10.000 kg üretimini geliştirerek sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır. Yılların tecrübesi ile işinin ehli haline gelen Ensar Plastik, yoluna özgüvenle devam etmektedir. İşini severek ve layığı ile yaparak onlarca müşterisinin takdirini toplamıştır. Bir müşterinin önceliği her zaman firmanın verdiği güvene bakar. Ensar Plastik’de müşterilerinin güvenini arkasına alarak işine sağlam adımlarla devam etmektedir. Ürün kalitelisini ve en iyisini üretmek her zaman işinde ustalaşarak olur. Bu hedefle yola çıkan Ensar Plastik, Türkiye çapında ses getirmeye başlamıştır. Her üretimde aynı özen ve sabırla işine devam etmektedir. Her üretimde en iyisini yapma arzusu ile hata oranını sıfıra düşürmek adına siz müşterileri için bu yola beraber çıkmıştır. Plastik kelimesi içerisinde tehlike de barındırmaktadır. En basiti doğada milyonlarca yıl kalabilen plastik, çevre kirliliğine yol açmaktadır. Kısacası plastik bir yandan insanların hayatını kolaylaştırmakta diğer yandan da doğaya zarar vermektedir. Bu yüzden doğayı ve çevreyi korumak adına Ensar Plastik, işine temkinli yaklaşıp herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayı istememektedir. Bunun için kaliteli ve doğada çözünebilen ürünler üretmektedir. Sektörde oldukça iddialı bir konuma sahip olan Ensar Plastik çeşitli seçenekleri plastik sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Böylece müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede hızlı ve iddialı ürünler üreten şirket konumuna gelmiştir. Ensar Plastik, müşterilerini her zaman mutlu etmeyi amaçladığından sizlerin istekleri doğrultusunda ürünlerini şekillendirmektedir. Ensar plastik, ambalaj sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ürün kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Manav Rulo Poşet, Ekmek Poşeti, Şarküteri Poşeti, Berber Önlüğü, Kasa Poşeti, Halı Poşeti vb. gibi birçok ürün üretmektedir. Güven, kalite ve maliyet avantajı sayesinde sektörde iyi bir konuma gelmiştir.

Ensar Plastik, plastik ve teknolojileri konusunda uluslararası fuarları takibe almıştır. Bu sayede yeni ürünleri ve yenilikçi tavrı ile oldukça çok dikkat çekmektedir. Kaliteli bir işçilik anlayışını benimseyen Ensar Plastik, en iyi hizmeti size sunmayı hedeflemektedir. Bunun için de en ileriye ve doğru olana nasıl gidebilirim sorusunu kendine sormaktadır.

Videoyu Başlat

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Ülkede istihdamı ortaya çıkararak üretim sayesinde refahı yakalayabilmek ve çeşitli iş ortakları ile büyümeyi öncelikli kılmaktadır. Hedeflerimiz; • Ürünlerimizi sürekli yenileyerek bu alanda kendimizi daha çok geliştirmeyi, • Ürünlerimizi gereksiz üretmeyerek israfa karşı karlılığı, • Bilgi birikimini ve tecrübesini sektöre yansıtmayı hedeflemektedir. Geniş iş yelpazesi sayesinde birçok firmanın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tüm bunların doğrultusunda üretim yaparak yüksek kalitede üretilen ürünler sizlere sunulmaktadır. Ayrıca hizmette kaliteden ödün vermeyen Ensar Plastik, saygın ve güvenilir bir şirket olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Bu yola başlarken disiplinini, kalite anlayışını, güvenilirliğini ve teknoloji gibi etkenleri göz önünde bulundurursak bu etkenleri bulunduğu noktadan daha iyiye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Ensar Plastik, plastik üretiminde insan ve doğa sağlığını ön planda tutmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretim yaparak kalite düzeyini üst seviyelere çıkarmaktadır. Diğer firmalardan üstün ürünler ortaya koyarak nitelikli ürünler geliştirdiğini sektör camiasına ispatlamaktadır. Yenilikçi ve rekabetçi bir politika izleyerek büyümeyi hedeflemektedir. Bu sayede yeni pazar alanlarına açılma fikri temel amaçlarındandır. Ulusal üretimde kendi ülkesine ve sektörüne katkı yapmayı ön plana almaktadır. Ensar Plastik, etik değerlere de bağlı kalarak topluma karşı sorumluluk duygusunu da yerinde yetiren bir şirket olmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin beklentisini üst düzeyde karşılayabilmek için kullanım değerinin yüksek olduğu ürünleri tasarlamaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutarak sizlerin istekleri doğrultusunda ürünler üretmektedir.

TOP